Huawei coştu, 20’den fazla cihaza destek geliyor

Harmony OS, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi ve farklı cihazlar arasında daha sorunsuz bir entegrasyon sağlamayı hedefliyor. Huawei’nin bu adımı, işletim sistemlerinin geleceği ve mobil teknolojilerdeki yenilikler konusunda büyük bir merak uyandırıyor ve teknoloji dünyasında önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Huawei, Çin’de Harmony OS’un yeni beta sürümünü başlatıyor. Bu program, topluluk üyelerine açık olup, katılımcılar yeni özellikleri test edebilecekler. Bu özellikler arasında daha kolay gezinme, arayüz boyunca daha güvenli ve daha emniyetli işlemler ve daha hızlı tepki veren fonksiyonlar bulunuyor. Deneme sürümü sadece 2.000 kişiyle sınırlı olacak: 200 kişi loglu sürümü alacak ve diğer 1.800 kişi ise log kaydı olmayan sürümü alacak. Log kaydı olmayan sürümde, herhangi bir hata manuel olarak rapor edilmek zorunda.

Huawei coştu, 20’den fazla cihaza destek geliyor

Yeni yapıya geçmek, sabit sürüme geri dönülemeyeceği anlamına geliyor ve muhtemelen en bariz gerekliliksadece Çin’deki kullanıcılar katılabilir. EMUI markalı işletim sistemi olan dünya çapındaki insanlar katılamaz. Huawei, Harmony OS’u TV’lerde test etmek için de insan topluyor; bunlar arasında V serisinden dört model ve SE serisinden altı model var.

Çin’de satın alınmış cihazları olan kullanıcıların en az 8 GB depolama alanına ve en son Harmony OS sürümüne sahip olmaları gerekiyor. Katılmak isteyen herkes, bunu My Huawei uygulaması üzerinden yapabilir, burada Ana sayfa sekmesinde bir Yükseltme seçeneği bulunacak. Huawei, başvuruları toplayacak ve 30 Mart’tan önce 2.000 kişiyi seçecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x